cz

Ubytovanie

Apartmán 1   - dvojspalňový mezonet

V apartmáne na prízemí je veľká obývačka s kuchynským a jedálenským kútom, samostatná kúpelňa a spálňa vybavená manželskou posteľou. Na poschodí je izba pre 3 ľudí. Kuchyňa je vybavená elektrickým varičom, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou,kompletný kuchynský a jedálenský servis a chladničkou. V obývačke je rozťahovací gauč,LCD TV . Kúpelňa je vybavená sprchovacím kútom, WC a umývadlom. WiFi je samozrejmosťou v celom apartmáne. V apartmáne je 5 lôžok a možnosť prísteľky pre 2 osoby. K dispozícii je detská stolička,postieľka, hračky pre deti a sušiak na prádlo. Pri dome je vlastné posedenie s možnosťou grilovania. Parkovanie pri dome.   

 /cena za apartmán 70-140 eur/noc - podľa sezóny/,5 fix postelí+ 2 prísteľky

Apartmán 2   -  jednospálňový

Po vstupe do apartmánu je  izba s kuchynským kútom a jedálenským sedením, nasledujú kúpelňa a spálňa. Kuchyňa je vybavená elektrickým varičom, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, kompletný kuchynský a jedálenský servis a chladničkou. Kúpelňa je vybavená  sprchovacím kútom,WC a umyvadlom. V spálni je manželská a poschodová posteľ, spolu pre 4 ľudí, plus je tu možnosť jednej prísteľky.  Izba je vybavená LCD TV so satelitným prijímačom .K dispozícii je sušiak na prádlo, súbor hier pre deti. WiFi je samozrejmosťou v celom apartmáne. Pri dome je vlastné posedenie s možnosťou grilovania. Parkovanie pri dome.       

/cena za apartmán 60-100 eur/noc - podľa sezóny/, 4 fix postelí+ 1 prísteľka

Apartmán 3 /štúdio pre 2 osoby/

V apartmáne je menšia predsieň, kúpelňa a izba na spanie,v ktorej je vytvorený menší kuchynský kútik na prípravu jedál,posedenie, LCD TV so satelitným prijímačom. Vybavenie - indukčný varič, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, kuchynský a jedálenský servis a chladnička. Kúpelňa je vybavená sprchovacím kútom,WC a umyvadlom. Apartmán je pre dve osoby s manželskou posteľou. K dispozícii je sušiak na prádlo.WiFi je samozrejmosťou v celom apartmáne. Pri dome je vlastné posedenie s možnosťou grilovania. Parkovanie pri dome.          

 /cena za apartmán 35-50 eur/noc - podľa sezóny/, manželská posteľ                                                                                                                           

Apartmán 4  - dvojspálňový

V apartmáne je situované všetko na jednom podlaží. Je to samostatný domček na záhrade. Pozostáva z obývačky, ktorá je prepojená s kuchynským a jedálenským kútom,predsieň,  kúpelňa a dve oddelené spálne. Kuchyňa je vybavená elektrickým varičom, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou,kompletný kuchynský a jedálenský servis a chladničkou. V obývačke je rozťahovací gauč,LCD TV so satelitným prijímačom. Kúpelňa je vybavená sprchovacím kútom,WC a umyvadlom. V spálni je manželská posteľ. Druhá spálňa je izba pre 3 ľudí s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom . WiFi je samozrejmosťou v celom apartmáne. V apartmáne je 5 lôžok a možnosť prísteľky pre 2 osoby . K dispozícii hračky pre deti, aj sušiak na prádlo. Pri dome je vlastné posedenie s možnosťou grilovania. Parkovanie pri dome. 

/cena za apartmán 70-140 eur/noc - podľa sezóny/, 5 fix postelí + 2 prísteľky                          

U nás na záhrade..

- uzavretý objekt, parkovisko , zábava pre deti, grill, ohnisko, kotlík...

Platobné podmienky:

Po odsúhlasení rezervácie klientom sa platí na jej potvrdenie 30 % záloha na účet/Silvester 50%/, zvyšok sa platí pri príchode. Záloha je nevratná, po vzájomnej dohode je možnosť ju presunúť na iný termín pobytu.

Cena ubytovania neobsahuje rekreačný poplatok obci Bešeňová, ktorý je 1 eur/osoba/noc - platia osoby od 6 rokov, okrem ZŤP .

Spolupracujeme aj s Benefit Plus.