pl

Piemonti

mieszkanie

Apartament 1 - Loft -  dwie sypialnie
Mieszkanie posiada duży pokój dzienny z kuchnią i jadalnią, łazienka, sypialnia i pokój na poddaszu. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę elektryczną, kuchenkę mikrofalową, czajnik, kompletnej kuchni i obsługi jadalnią i lodówką. W salonie znajduje się rozkładana sofa, telewizor LCD z odbiornika satelitarnego. Łazienka wyposażona jest w prysznic, WC i umywalką. W sypialni znajduje się podwójne podłogi posteľ.Na to pokój dla 3 osób. WiFi jest powszechne w całym mieszkaniu. Mieszkanie ma 5 łóżek i dodatkowym łóżkiem dla 2 osób. Jest krzesełko, łóżeczko, zabawki dla dzieci i suszarki do bielizny. W domu jest zwyczaj meble i grill. Parking przy domu.

max 7 osób



Apartament 2 - jedna sypialnia
Po wejściu do mieszkania znajduje się pokój z aneksem kuchennym i stołem, a następnie do łazienki i sypialni. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę elektryczną, kuchenkę mikrofalową, czajnik, kompletnej kuchni i obsługi jadalnią i lodówką. Łazienka wyposażona jest w prysznic, WC i umywalką. W sypialni znajduje się podwójne łóżko i piętrowe, w sumie 4 osób, pokój wyposażony jest w telewizor LCD z telewizją satelitarną .K Jest pranie Suszarka do bielizny, zestaw gier dla dzieci, łóżeczko i krzesełko. WiFi jest powszechne w całym mieszkaniu. W domu jest zwyczaj meble i grill. Parking przy domu.

max 5 osob

Apartament 3 / studio /
Mieszkanie jest mniejszy hol, łazienka i sypialnia, która jest mniejsza jadalnię dla żywności, mebli, odbiornika telewizji satelitarnej. Wyposażenie - kuchenka indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, czajnik, kuchnia i jadalnia i serwis lodówka. Łazienka wyposażona jest w prysznic, WC i umywalką. Apartament dla dwóch osób z podwójnym łóżkiem. Jest stojak do suszenia prádlo.WiFi jest powszechne w całym mieszkaniu. W domu jest zwyczaj meble i grill. Parking przy domu.

max 2 osob

Apartament 4 - Deluxe - dwie sypialnie

Mieszkanie posiada duży pokój dzienny z kuchnią i jadalnią, łazienka, sypialnia i pokój . Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę elektryczną, kuchenkę mikrofalową, czajnik, kompletnej kuchni i obsługi jadalnią i lodówką. W salonie znajduje się rozkładana sofa, telewizor LCD z odbiornika satelitarnego. Łazienka wyposażona jest w prysznic, WC i umywalką. W sypialni znajduje się podwójne podłogi posteľ.Na to pokój dla 3 osób. WiFi jest powszechne w całym mieszkaniu. Mieszkanie ma 5 łóżek. Jest krzesełko, łóżeczko, zabawki dla dzieci i suszarki do bielizny. W domu jest zwyczaj meble i grill. Parking przy domu.

max 5 osób


Apartament znajduje się w pobliżu wielu restauracji, z których można delektować się tradycyjnymi przysmakami Liptowa.