sk

Ubytovanie


Apartmán 1   - dvojspalňový mezonet

V apartmáne na prízemí je veľká obývačka s kuchynským a jedálenským kútom,  samostatná kúpelňa a spálňa vybavená manželskou posteľou. Na poschodí je izba pre 3 ľudí.  Kuchyňa je vybavená elektrickým varičom, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou,kompletný kuchynský a jedálenský servis a chladničkou. V obývačke je rozťahovací gauč,LCD TV . Kúpelňa je vybavená sprchovacím kútom, WC a umývadlom. WiFi je samozrejmosťou v celom apartmáne. V apartmáne je 5 lôžok a možnosť prísteľky pre 2 osoby. K dispozícii je detská stolička,postieľka, hračky pre deti a sušiak na prádlo. Pri dome je vlastné posedenie s možnosťou grilovania.  Parkovanie pri dome.   

 /cena za apartmán 70-140 eur/noc - podľa sezóny/, 5 fix postelí + 2 prísteľky                                          

Apartmán 2   -  jednospálňový

Po vstupe do apartmánu je  izba s kuchynským kútom a jedálenským sedením, nasledujú kúpelňa a spálňa. Kuchyňa je vybavená elektrickým varičom, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, kompletný kuchynský a jedálenský servis a chladničkou. Kúpelňa je vybavená  sprchovacím kútom,WC a umyvadlom. V spálni je manželská a poschodová posteľ, spolu pre 4 ľudí, plus je tu možnosť jednej prísteľky. Izba je vybavená LCD TV .K dispozícii je sušiak na prádlo, súbor hier pre deti. WiFi je samozrejmosťou v celom apartmáne. Pri dome je vlastné posedenie s možnosťou grilovania. Parkovanie pri dome.       

/cena za apartmán 60-100 eur/noc - podľa sezóny/, 4 fix postelí + 1 prísteľka                                                                         


Apartmán 3 /štúdio pre 2 osoby/

V apartmáne je menšia predsieň, kúpelňa a izba na spanie,v ktorej je vytvorený menší kuchynský kútik na prípravu jedál,posedenie, LCD TV. Vybavenie - indukčný varič, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, kuchynský a jedálenský servis a chladnička. Kúpelňa je vybavená sprchovacím kútom,WC a umyvadlom. Apartmán je pre dve osoby s manželskou posteľou. K dispozícii je sušiak na prádlo.WiFi je samozrejmosťou v celom apartmáne. Pri dome je vlastné posedenie s možnosťou grilovania. Parkovanie pri dome.  

 /cena za apartmán 35-50 eur/noc - podľa sezóny/,manželská posteľ                                                                                              

Apartmán 4 - dvojspálňový

V apartmáne je situované všetko na jednom podlaží.Je to samostatný domček na záhrade. Pozostáva z obývačky, ktorá je prepojená s kuchynským a jedálenským kútom,predsieň, kúpelňa a dve oddelené spálne. Kuchyňa je vybavená elektrickým varičom, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou,kompletný kuchynský a jedálenský servis a chladničkou. V obývačke je rozťahovací gauč,LCD TV. Kúpelňa je vybavená sprchovacím kútom,WC a umyvadlom. V spálni je manželská posteľ. Druhá spálňa je izba pre 3 ľudí s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom . WiFi je samozrejmosťou v celom apartmáne. V apartmáne je 5 lôžok a možnosť prísteľky pre 2 osoby. K dispozícii hračky pre deti aj sušiak na prádlo. Pri dome je vlastné posedenie s možnosťou grilovania. Parkovanie pri dome.

 /cena za apartmán 70-140 eur/noc - podľa sezóny/, 5 fix postelí + 2 prísteľky                                                                                                                                                                                                                          U nás na záhrade..

- uzavretý objekt, parkovisko , zábava pre deti, grill, ohnisko, kotlík...

Platobné podmienky:

Po odsúhlasení rezervácie klientom sa platí na jej potvrdenie  30 % záloha na účet/Silvester 50%/, zvyšok sa platí pri príchode. Záloha je nevratná, po vzájomnej dohode je možnosť ju presunúť na iný termín pobytu. 

Cena ubytovania neobsahuje rekreačný poplatok obci Bešeňová, ktorý je 1 eur/osoba/noc - platia osoby od 6 rokov, okrem ZŤP .

Spolupracujeme aj s Benefit Plus.